Pakruojo rajono savivaldybės meras skelbia konkursą Pakruojo r. Linkuvos gimnazijos direktoriaus pareigoms eiti

Pakruojo r. Linkuvos gimnazijos direktoriaus pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas: nuo 11,7 iki 11,81.

Konkurso paskelbimo data 2021 m. kovo 3 d.

Konkurso atranka vyks 2021 m. birželio 29 d.

Skaityti daugiau: Konkursas direktoriaus pareigoms eiti

Taip vadinasi prancūzų kalbos konkursas, kurį kasmet skelbia Prancūzijos kultūros ministerija, kviesdama mokinius iliustruoti dešimt prancūziškų žodžių. Kiekvienais metais vykstantis konkursas turi savo temą. Šių metų tema – oras.

Todėl šių metų konkurso pavadinimas skamba taip: „ Pasakyk man dešimt žodžių, kuriems (ne)trūksta oro! (,,Dis-moi dix mots qui (ne) manquent pas d'air !“). Tai – konkursas, kuriame gali dalyvauti ne tik Prancūzijos mokyklos, bet ir kitų pasaulio šalių mokiniai. Patiems šauniausiems skiriami apdovanojimai. Konkursas skirtas prancūzų kalbos savaitei (kovo 13- 21 d.) ir Frankofonijos dienai paminėti.

Skaityti daugiau: „Dis-moi dix mots“ „Pasakyk man dešimt žodžių“

Gimnazijos bibliotekoje eksponuojamas kovo mėnesio vaikų literatūros kalendorius. Pateikti trumpi aprašymai apie vaikų literatūros autorius ir iliustratorius, kurie yra gimę šį mėnesį. Taip pat eksponuojami jų leidiniai.

„Motiejui Valančiui 220“
Vasario 16d. M. Valančiui 220 metų. Autoriui atminti eksponuojami jo leidiniai ir trumpas jo gyvenimo aprašymas.

20210301 082825 2 40 20210301 082832 1 40 copy

Vykdėme anketinę apklausą, dėl nemokamo maitinimo maisto davinio. Gimnazijos bendruomenė stengiasi, kad nemokamo maitinimo maisto davinys būtų kuo įvairesnis, sveikesnis ir atitiktų reikalavimus. Dėkojame mokinių tėveliams, už atsakymus, pastabas ir pasiūlymus.

Nemokamas maistas apklausa

2. Kokius maisto produktus pageidaujate gauti dažniau?

Sultys, vaisiai, pieno produktai, bandelės, duona, aliejus, mėsos gaminiai, daržovės.

Dauguma patenkinti gaunamu maisto daviniu.