Nors mokslo metai jau pasibaigė, tačiau mokyklos durys pradinukams neužsidarė. Linksmai pasitiko vasaros stovykla, kuriai pavadinimą ir emblemą patys sukūrė. Pasivadinome „Super stovykla“.
       Galvojo, piešė, rašė svajones, kūrė, žaidė – veiklos pakako. O dar visus viliojo žaidimai su kamuoliu, išvyka pas G. R. Jaškulius, kurie noriai atvėrė savo sodybos vartus, kad pamatytume nuostabiąsias alpakas, povus ir pasigrožėtume taip jaukiai sutvarkyta sodyba. Visus pakerėjo nuostabiosios alpakos. Iš sodybos šeimininkų labai daug sužinojome apie šių gyvūnų gyvenimą, jų prieraišumą, protingumą, o ypač draugystę bei ištikimybę. Kartu pasidžiaugėme, kad ir Linkuvoje yra tokių nuostabių gyvūnų. Kiekvienas gavo po puokštę spalvingų povų plunksnų.
       Greit prabėgo laikas stovykloje, išsiskirdami palinkėjome vieni kitiems saugios, šiltos ir kupinos įspūdžių vasaros.

Trečiokų mokytojos Lora Kriščiūnienė ir Ligita Masilionienė

st 3kl 1 st 3kl 2 st 3kl 3 st 3kl 4 st 3kl 5