Sausio 19 dienos penktadienis buvo nepaprastas mūsų mokykloje. Pirmame aukšte atsirado paslaptingas namas ir niekas nežinojo, nei kam jis skirtas, nei kaip jis ten atsidūrė. Pradinukams tai buvo nepaprastai smalsu sužinoti – kas tai yra?
Kadangi yra smalsių jaunų skaitytojų, kad juos paskatintų skaityti, Andrius pagalvojo, „O kodėl mums neatnešus bibliotekėlės pas pačius pradinukus?“. Taip kilo idėja projektiniam darbui.
       Muzika, eilėraščiai, mikrofonas ir saldainiai – tai mažosios bibliotekėlės atidarymas mokykloje! Smalsūs ir linksmi vaikai nekantravo ją pamatyti, o kai kurie – įdėti savo knygeles. 3ga klasės mokinys Andrius Gelžinis ir bibliotekininkė Virginija Sidorova surengė smagų mažosios bibliotekėlės atidarymą.
       Šioje bibliotekėlėje visi gali įdėti savo knygutes, žurnalus arba knygas. Gali jas pasiimti skaityti, bet privalo saugoti ir grąžinti atgal į namelį. Ačiū Andriui už šią dosnią dovaną, ir tikiuosi, kad šis namelis nebus tuščias. Kviečiu visus pripildyti namelį knygomis. Jeigu dar nematėte šios bibliotekėlės, galite ją pamatyti gimnazijos pirmame aukšte.

Parengė Erikas Meškonis 3ga

mb1 mb2 mb3