Techn o l       

       Balandžio 20–21 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiada. Pakruojo rajonui atstovavo mūsų mokyklos abiturientė Živilė Aušraitė. Olimpiadoje dalyvavo 105 mokiniai iš visos Lietuvos. Mokiniams buvo pateiktos užduotys ir kūrybinėse dirbtuvėse olimpiados dalyviai darbavosi penkias valandas. Po įtemptos darbo dienos ir sočios vakarienės mokiniams buvo pasiūlytos penkios veiklos. Živilė pasirinko veido priežiūros užsiėmimą, kuriame iki vėlumos Šiaulių profesinio centro rengimo mokytoja demonstravo veido valymo ir priežiūros subtilybes.
       Sekančią dieną, po pusryčių, mokiniai ir mokytojai peržiūrėjo sukurtų darbų parodą. Dešimčiai darbų buvo skirtos nominacijos. Nominaciją „Už dvasinių vertybių puoselėjimą ir pateikimą“ gavo mūsų gimnazijos atstovė Živilė.

Technologijų mokytoja Roma Balnionienė

Techn olimp 2018 1 Techn olimp 2018 2