Linkuvos gimnazijos administracija gavo elektroninį laišką: „Norime pranešti, kad į finalinį projekto „100 idėjų Lietuvai“ etapą pateko šie mokiniai: Aldas Kleinas, Austėja Sipavičiūtė, Agnė Armonavičiūtė, Skirmantė Juškaitė, Aurinta Žvirblytė, Gabrielė Meškonytė, Austėja Leimontaitė, Deira Vaičekonytė ir Ingrida Danilevičiūtė“. Lapkričio 30 d. mokiniai išvyko į finalinio etapo filmavimą Kaune. Ateity jų laukia kelionė į Vilnių, į Seimą, kur visos šalies mokiniai pristatys savo idėjas Lietuvai. Linkuvių idėjos atrodo paprastos, bet jas įgyvendinus gyvenimas taptų nors truputį šviesesnis ir geresnis.

Mūsų mokinių idėjos:

     *Išpildyti nors vieną sunkiai sergančių vaikų norą.

      *Nemokamas viešasis transportas mokiniams.

      *Įsteigti daugiau vandens apartų miestuose ir kaimuose.

      *Steigti daugiau jaunimo centrų, kurie skatintų jaunimą skleistis, kalbėti,

       ugdytų kūrybiškumą, rengtų keliones.

      *Įrengti daugiau nemokamų vasaros stovyklų Lietuvoje.

      *Internetinis forumas Lietuvos jaunimui.

      *Savaitgaliais mokiniams neužduoti namų darbų.

      *Suteikti laisvę nuomonės reiškimui, nepaisant kas ją reiškia.

Džiaugiamės mokiniais ir juos palaikančiais mokytojais. Nebijokite reikšti savo nuomonės gimnazijoje, ir viena iš 100 idėjų bus pradėta įgyvendinti.

Nuotraukose projekto antrojo etapo Radviliškio „Lizdeikos“ gimnazijoje akimirkos.

1    3    2  

 

Linkuvos gimnazijos pavaduotoja ugdymui V. Gelažienė