Linkuvos gimnazijos bendruomenės vardu sveikiname Vakarį, Karolį K., Rugilę, Austėją, Karolį S., dalyvavusius tradiciniame rajono renginyje „Jaunosios žvaigždutės 2018“ ir iškovojusius nominacijas. Džiaugiamės Vakario Balčiūno nominacija „Metų atlikėjas“, kurią gavo už aktyvų dalyvavimą mokyklos, rajono bei respublikiniuose renginiuose, kūrybiškumą ir originalumą dalyvaujant skaitovų ir dainavimo konkursuose bei menišką renginių vedimą. Nekasdienė nominacija Karolio Kupriūno, „Metų aistra“ nugalėtojo — už tikslingą ir atkaklų savo svajonės siekimą, ketinimų automobilių sporte realizavimą, aukštus pasiekimus dalyvaujant rajoniniuose ir respublikiniuose čempionatuose. Už aktyvų dalyvavimą visuomeninėje ir projektinėje veikloje garsinant Pakruojo vardą, rajoninių, respublikinių ir tarptautinių renginių organizavimą bei reikšmingą kultūrinę veiklą nominaciją „Metų lyderiai“ gavo Austėja Makarevičiūtė, Rugilė Baikaitė ir Karolis Stanevičius. Esame patenkinti, kad Linkuvos vaikų ir jaunimo užimtumo centras įvertino mūsų gimnazistus.

Šis renginys jau vyksta keletą metų. Gimnazistai yra gavę „Metų lyderė“, „Metų talentas“, „Metų gimnazistė“, „Metų valia“, „Metų aktyvistė“, „Metų sportas“, „Metų meistriškumas“, „Metų balsai“, „Metų balsas“, „Metų tortų torts“ nominacijas.

Linkuvos gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui V. Gelažienė

 

kvietimas   48386722 368767740558499 8533649891694477312 n