Balandžio 5  dieną Zarasų profesinėje mokykloje vyko 7-12 klasių Lietuvos mokinių technologijų olimpiada „Mano laiškas rytojui“. Olimpiados šalies etapo baigiamojoje dalyje dalyvavo 119 gabiausių taikomojo meno, dizaino, konstrukcinių medžiagų, statybos ir medžio apdirbimo, mitybos, turizmo ir mitybos, tekstilės veiklos grupių mokinių iš visos Lietuvos. 

Pakruojo rajonui atstovavo mūsų gimnazijos abiturientė Aurelija Narkevičiūtė, kuri pristatė taikomojo meno ir dizaino darbą „Žemė. Vanduo“.

Džiugu, kad pirmą kartą respublikinėje technologijų olimpiadoje dalyvaujančiai Aurelijai pavyko parsivežti net du prizus. Taikomojo meno ir dizaino veiklos grupėje Aurelija Narkevičiūtė už namų darbą pelnė II- ąją vietą, kurią skyrė Zarasų profesinė mokykla. Vilniaus kolegija buvo įsteigusi 9 nominacijas mokinių darbams. Nominaciją už „Stilistinį mintisumą“ pelnė Aurelijos darbas.

Malonu, kad mūsų gimnazijos mokiniai ir meno srityse pelno respublikinius apdovanojimus.

                                                                                                    Technologijų mokytoja R. Balnionienė

1 3 2

4