olimpine gimnazija olimpine

Olimpinė karta – tai 17 metų vykstanti ilgalaikė programa (iki 2015 m. „Vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas“), skirta vaikų ir jaunimo olimpiniam ugdymui, olimpinių idėjų ir sporto kaip ugdymo priemonės sklaidai Lietuvoje. Projekte dalyvauja 120 ikimokyklinių įstaigų ir bendrojo ugdymo mokyklų iš visos šalies. Viena iš jų – Pakruojo rajono Linkuvos gimnazija. Pasinaudojus suteikta galimybe dalyvauti tarptautiniuose ir Lietuvos konkursuose, jau ketvirtą kartą gimnazijos teikta paraiška olimpinio projekto konkursui gavo finansavimą ir įgalino projektą tradiciškai tapti jungtiniu. Dabartinio projekto siekiamybė - populiarinti „Olimpinės kartos“ projektą, sustiprinant rajono gimnazijų fizinio ugdymo bendradarbiavimą.

Tuo tikslu, spalio 18 dieną suorganizuotas ir įvykdytas gražus pagrindines olimpines vertybes: pagarbą, kilnų elgesį, tikslo siekimą, džiaugsmą dėl įdėtų pastangų; kūno, valios ir minčių darną puoselėjantis renginys – „Rajono gimnazijų sportinės žaidynės“.

Pakruojo „Atžalyno“, Linkuvos ir Žeimelio gimnazijų I – IV gimnazinių klasių mokinių rinktinės komandos varžėsi stalo teniso, pirmą kartą rajone tinklinio žaidimo, smiginio ir Palestros bėgimo rungtyse. Susumavus rezultatus, geriausiai sekėsi pakruojiečiams, Linkuvos gimnazistai liko antri, o Žeimelio komanda – trečia. Nepaisant to, kad sportinėse varžybose buvo svarbus rezultatas, tačiau būti žmogiškiems, nuoširdiems ir draugiškiems - buvo svarbiausia. Taisyklių laikymasis, pagarba varžovui, sąžiningumas kitų ir savęs atžvilgiu, pagarba, kilnus elgesys, draugystė ir tobulėjimas – tai pagrindinės Linkuvos gimnazijos koordinacinės projekto grupės siekiamybės, kurios buvo įgyvendintos (pasiektos) renginio metu. Džiaugiamės gražiu „Atžalyno“, Žeimelio ir Linkuvos gimnazijų sportininkų varžybiniu bendravimu ir viliamės, kad ateityje bus tokios veiklos tęstinumas. Nuoširdus ačiū fizinio ugdymo mokytojams už dalyvavimą projekto įgyvendinime bei pagarba gimnazijų vadovams už supratingumą ir sudarytas sąlygas įgyvendinti numatytas linkuviečių veiklas.

Projekto vadovė Lina Alekseriūnienė

100 5593 100 5598 100 5611 100 5619 100 5620 100 5637 100 5641 100 5651 100 5661 100 5666 100 5673 100 5674 100 5677