Trečiokai ir ketvirtokai gimnazistai džiaugėsi, kai į ekonomikos pamoką atėjo netikėta viešnia – Erika Urbonienė. Erika šiais mokslo metais pradėjo dirbti gimnazijos bibliotekoje. Mokiniai labai nustebo, kad Erika yra baigusi Šiaulių universitete ekonomikos mokslus ir keletą metų gyveno ir dirbo Anglijoje. Kodėl grįžo?- klausė gimnazistai, juk turėjo puikų darbą, augo vaikai. Erika vis tik prioritetą nurodė savo vaikus, nes vaikams reikia mokytis, tai - geriau Lietuvoje. Daug patirčių, patarimų išsakė Erika. Džiugino jos betarpiškas ir nuoširdus bendravimas.

Mokinių mintys po susitikimo:

Mindaugas: Man patiko išsakytos mintys apie ekonomikos specialybę.

Eglė: Erika įdomiai ir išsamiai papasakojo apie ekonomikos studijas, darbo galimybes ir gyvenimą užsienyje. Norėčiau, kad tokių susitikimų būtų kuo daugiau.

Almantas: Labiausiai sudomino Erikos darbas užsienyje. Jos darbo patirtis užsienyje, manau, bus tinkamai įvertinta ir Lietuvoje.

Dėkojame Erikai ir linkime puikių darbo pasiūlymų ir atitinkamo atlyginimo.

Ekonomikos mokytoja

IMG 20200922 105711 IMG 20200930 133935