Balandžio 15 dieną Šeduvos gimnazija po dviejų metų pertraukos jau dvyliktąjį kartą sukvietė prancūzų kalbos mylėtojus į respublikinį prancūziškos dainos festivalį-konkursą „Meilė keičia pasaulį!“ („L‘amour change le monde!“).

Šiais metais konkursas vyko dviem etapais. Pirmasis etapas buvo nuotolinis. Jis vyko balandžio 1-8 dienomis. Prancūzų kalbos pamokose žiūrėjome iš anksto nufilmuotus ir festivalio rengėjams atsiųstus konkurso dalyvių pasirodymus. Balsuoti galėjo tik tos mokyklos, kuriose mokomasi prancūzų kalbos; balsavimą organizavo prancūzų kalbos mokytojai. Balsavimo rezultatus išsiuntėme  konkurso  organizatoriams. Už savo mokyklą balsuoti nebuvo galima! Smagu, kad festivalyje dalyvaujančių atlikėjų klausėsi 1752 mokiniai iš 22 balsavime dalyvavusių mokyklų. Iš konkurso organizatorių gavome padėkas už prancūzų kalbos pamokose organizuotą balsavimą! Mums tai buvo labai įdomi patirtis - galima sakyti, visą savaitę vyko prancūzų kalbos pamokos KITAIP.

Į antrąjį etapą pateko mūsų gimnazijos 8 klasės mokinė Gabrielė Gaigalaitė. Gabrielė konkurse atliko dainą prancūzų kalba „Rožinis gyvenimas“. Ši daina - tarsi legendinės prancūzų dainininkės Editos Piaf vizitinė kortelė. Jautriai Gabrielės atlikta daina atnešė sėkmę. Gabrielė konkurse 5-8 klasių solistų grupėje užėmė antrąją vietą, taip pat buvo apdovanota nominacija už pozityvumą. Nominacijos steigėja - Lietuvos prancūzų kalbos mokytojų ir dėstytojų asociacija. Gabrielės muzikos mokytoja Daiva Kacilevičienė.

Sveikiname Gabrielę ir dėkojame visai Gabrielės palaikymo grupei: tėveliams, gimnazijos administracijai, vairuotojui  Dangirdui, Gabrielės klasės draugams.  

MERCI BEAUCOUP!

Prancūzų kalbos mokytoja       Inga Ušinskaitė

04 01 02 03 05 08 07 06 09 10