2015 m. sausio 23 dieną mūsų gimnazijoje vyko filmų vakaras. Susirinko 32 žmonės iš įvairių klasių. Žiūrėjome filmą „Neliečiamieji“. Tai filmas apie nelaimingo įvykio metu neįgaliu tapusį ir atsidūrusį invalido vežimėlyje milijardierių. Turtingasis aristokratas Filimas samdo slaugą, kuris, atrodytų iš pirmo žvilgsnio, visiškai netinka tokiam darbui – tai neturintis tokio darbo patirties arabas Drisas, neseniai grįžęs iš įkalinimo vietos. Tačiau Drisas sugeba praskaidrinti paralyžuoto Filipo gyvenimą bei suteikti jam nuotykių skonį. Tai puikus filmas, kuris daugelį tikrai privertė susimąstyti apie gyvenimą, kad jame ne pinigai svarbiausia. Po filmo norintys galėjo pasilikti atsigerti arbatos, pasėdėti, pabendrauti, paklausyti muzikos. Toks renginys mokykloje vyko pirmą kartą, tačiau sulaukėme tikrai gerų atsiliepimų ir planuojame rengti panašius vakarus dar ne kartą. Labai dėkojame už pagalbą mokytojoms Odetai Daniševičiūtei ir Redai Pėželienei.

       2015 m. kovo 9 dieną mokyklos bibliotekoje vyko protų mūšis, skirtas paminėti Kovo 11-ajai. Dalyvavo 5 komandos iš įvairių klasių. Komandą sudarė 5 asmenys, kiekviena komanda turėjo pavadinimą ir kapitoną. Protų mūšį sudarė du etapai, kurių metu komandoms buvo užduodama po 30 klausimų, susijusių su Lietuva ir jos istorija. Po pirmo etapo dvi komandos, surinkusios mažiausiai taškų, iškrito. Antrame etape vyko atkakli kova, po kurios paaiškėjo prizininkai. Pirmą vietą užėmė devintokių mergaičių komanda „Aferistės“, antrą vietą – komanda „Elės vaikai“, o trečią vietą laimėjo komanda „2gb“. Buvome maloniai nustebinti, kiek daug mūsų mokyklos mokiniai žino apie Lietuvą. Dauguma atsakė net į pačius sudėtingiausius klausimus. Nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais ir  prizais. Prie šio renginio prisidėjo ir daug padėjo pavaduotoja Daiva Danielienė, mokytojos Odeta Daniševičiūtė ir Reda Pėželienė.

       Artėjant egzaminams daugeliui parlamento narių trūksta laiko, tačiau tikimės, kad šis puslapis padės artimiau susipažinti su mokyklos gyvenimu. Pasižadame čia kelti savo planus ir informaciją apie vykusius ir vyksiančius renginius. Kurkime mokyklos ateitį kartu!

Mokinių parlamento prezidentas Paulius Pašakarnis