Mokyklos šimtmečio proga buvę mokiniai dovanojo tikrą gamtos mokslų šventę dabartiniams gimnazistams. Pas mus svečiavosi „Mobili bioklasė“. Per trumpą laiką vienoje iš klasių buvo įrengta tikra mokslinė laboratorija, kurioje 24 gimnazistai pasijuto tikrais tyrėjais. Jie ne tik susipažino su naujausiais gamtos mokslų laimėjimais, bet ir,vadovaujami studentų, tyrė DNR, dirbo su automatinėmis pipetėmis, purtykle, centrifuga, termocikleriu, ieškojo atsakymo, kuo užsikrėtusi erkė: erkinio encefalito virusu ar Laimo liga... Keturios valandos praktinio darbo prabėgo akimirksniu. Ne vienam gimnazistui šis renginys padės apsispręsti, ką studijuoti, baigus mokyklą. 

                Kol vieni mokiniai dirbo laboratorijoje, kiti dalyvavo tradiciniame renginyje ,,Mano sėkmės istorija“. Šįkart su gimnazistais bendravo kartu su mobiliąja laboratorija atvykę svečiai, buvę mūsų šimtametės gimnazijos mokiniai: profesorius habilituotas fizinių mokslų daktaras G. Dienys ir bendrovėje ,,Thermo Fisher Scientific“ dirbanti chemijos mokslų daktarė D. Šikšnienė.

Chemijos mokytoja V. Gudonienė

   2     3     1