Lapkričio 16 d. – Tarptautinė tolerancijos diena. Pasaulyje gyvena daugybė skirtingų žmonių grupių – baltaodžiai, juodaodžiai, katalikai, musulmonai, vyrai, moterys, homoseksualai ir heteroseksualai. Mes galime nemėgti kai kurių iš jų, ir, žinoma, kai kurie gali nemėgti mūsų. Tačiau jei visi laikysimės taisyklės, kad skirtumai – ne pagrindas nesantaikai, užgauliojimams ar persekiojimui, kiekvienas galėsime jaustis saugiai. Būtent šiais žodžiai tolerancijos dieną paminėti gimnazijos parlamentas kvietė visus mokinius, mokytojus ir bendruomenę. Šių metų tolerancijos simbolis – balandis. Spalvingi paukščiai papuošė ir mūsų gimnaziją. Šalia jų puikavosi ir dailės mokytojos bei mokinių darbas – žodis Tolerancija. O kad išmoktume būti tolerantiški ir suprastume kitų požiūrį, per ilgąją pertrauką žiūrėjome filmą „Čia mūsų namai.“ Filmo pagrindiniai herojai – čigonų taboro šeima, neįgalus atlikėjas Vytautas ir iš Etiopijos kilusi Eskedar. Šie žmonės mus visus įkvėpė drąsos būti tokiais, kokie esame ir būti pakantiems kitų atžvilgiu. Džiaugiamės, kad Linkuvos gimnazija kaip ir kiekvienais metais aktyviai prisidėjo prie gražios akcijos įgyvendinimo. Kurkime tolerantišką mokyklą kartu!

Austėja Makarevičiūtė, 2ga klasė.

ToD 1 ToD 2 ToD 3 ToD 4