Linkuvos gimnazijos mokiniai – Jaunųjų matematikų komandinių varžybų Joniškio „Aušros“ gimnazijoje prizininkai

matematikai

2022 m. kovo 31 d. Pakruojo r. Linkuvos gimnazijos mokiniai dalyvavo jaunųjų matematikų komandinėse varžybose Joniškio „Aušros“ gimnazijos prizui laimėti. Mūsų gimnaziją atstovavo 7 klasės mokiniai Eimantas Mozūras  ir Nerilė Raudonytė, 8 klasės – Karolina Beleckaitė, Domantas Prancelevičius ir Karolis Lipinskas, 1ga  – Donas Karlas Šidlauskas, 1gb – Emilis Vaičaitis, 2ga – Justina Zubrytė,  2gb – Nojus Strockis ir Salvijus Grambovskis.

Matematikų komandinėse varžybose 7–8 klasių grupėje dalyvavo devynios Joniškio ir Pakruojo rajonų mokyklų komandos. Linkuvos gimnazijos 7–8 klasių komanda užėmė 2 vietą. 9–10 klasių grupėje varžėsi septynios minėtų rajonų mokyklų komandos. Mūsų gimnazistai pelnė 3 vietą.

Ačiū Linkuvos gimnazijos jauniesiems matematikams bei jų mokytojoms

L. Ožiūnienei, N. Vengraitienei ir R. Mikulėnienei.