Simbolio, skirto mokyklos šimtmečiui, rinkimai

2017 m. rugsėjo 25 d.–spalio 25 d. mokykloje vyko konkursas mokiniams „Sukurk simbolį, skirtą mokyklos šimtmečiui“. Dailės, technologijų ir informacinių technologijų pamokose mokiniai kūrė simbolį. Konkurse dalyvavo daugiau nei 200 mokinių darbų, eksponavimui buvo pateikti 136 mokinių darbai. Savaitę laiko mokiniai ir mokyklos bendruomenė žiūrėjo, vertino ir lapkričio 10 d. vyko rinkimai. Rinkimuose dalyvavo 310 rinkėjų, iš jų 280 respondentų iš 1–8 kl., 1g–4g kl. ir 30 rinkėjų iš mokyklos bendruomenės. Simbolio rinkimuose nugalėjo 1ga klasės mokinė Vakarė Aušraitė, surinkusi 41 balsą. Antroji vieta atiteko 7 klasės mokiniui Lukui Jusevičiui, surinkusiam 18 balsų. Trečiosios vietos nugalėtojas 6b klasės mokinys Nojus Stockis, surinkęs 14 balsų. Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems mokiniams dalyvavusiems konkurse.

Sveikiname. Lapkričio 21 d. apdovanosime nugalėtoją.

Vakare AusraiteVakaresAusraites kLukas JuseviciusStrockis Nojus