Informacija studentams

Informuojame, kad nuo š. m. spalio 14 d. iki lapkričio 18 d. priimami prašymai dėl socialinės paramos, teikiamos aukštųjų mokyklų studentams.

Parama skirta remti Pakruojo rajono gabius, gerai besimokančius ir mažas pajamas gaunančių šeimų jaunuolius, studijuojančius Lietuvos Respublikos aukštosiose mokyklose pagal pagrindines dieninių studijų programas. Parama skiriama asmenims, kurių egzaminų įvertinimo vidurkis ne mažesnis kaip 8 balai ir pajamos, galiojančias pagal prašymo datą, vienam šeimos nariui per mėnesį ne didesnės kaip 1,5 VRP (220,50 Eur).

Reikalingi  dokumentai:

• Prašymas;
  • pažyma apie mokymąsi aukštojoje mokykloje;
  • pažyma apie mokymosi vidurkį. Ši nuostata netaikoma pirmąjį studijų semestrą (pateikiama mokyklos baigimo atestato kopija);
  • pažyma apie šeimos sudėtį;
  • pažyma (-as) apie šeimos narių pajamas (visų gaunančių pajamas šeimos narių per 3 paskutinius mėnesius iki kreipimosi);
  • tėvų (globėjų) senatvės pensininko pažymėjimo, asmens neįgalumo pažymėjimo kopijos;
  • mirties liudijimo (mirus vienam iš tėvų) arba ištuokos liudijimo (tėvų) kopijos;
  • deklaruotos gyvenamosios vietos seniūnijos rekomendacija;
  • banko sąskaitos numeris;
  • kita reikalinga informacija.

Prašymai priimami deklaruotos gyvenamosios vietos seniūnijose.

Pakruojo rajono savivaldybės administracija