Ketvirtokai pirmadienį pasipuošė klasę, o antradienį šventė „Šimtadienį“. Tiek laiko liko iki penktos klasės. Šios dienos matematikos pamokos užduotyse puikavosi 100.
       Mokiniai rašė, piešė, skaičiavo knygeles pagamintas šventei. Rytą į išpuoštą klasę atėjo mamos ir padovanojo mokiniams savo rankų darbo medalius. Atnešė šventinį tortą. Padainavome dainą ir pašokome, o mūsų Skaistė pagrojo akordeonu. Vėliau grupelės pristatė savo atliktas užduotis, kuriose puikavosi 100 – darbeliai labai įdomūs. Svečiavomės pas pavaduotoją Violetą, kuri mums ant baliono užrašė palinkėjimą. Ketvirtokams paruošė klausimų. Kieme į dangų paleidome balionus su savo svajonėmis ir norais. Diena buvo labai įdomi.

Pradinių klasių mokytoja Marytė Pališkienė.