Šiemet, balandžio 14 d., Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ pradinių klasių mokinių „Šviesoforo“  rajoninės varžybos   vyko Pakruojo „Žemynos“ pagrindinėje mokykloje. Varžybas organizavo Pakruojo policija, Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centras, Pakruojo automobilių sporto klubas.
       Pagrindinis šio konkurso tikslas yra mokyti vaikus saugaus elgesio, lavinti jų įgūdžius kelyje. Siekiama, kad eismo įvykių, kuriuose nukenčia vaikai, būtų kuo mažiau. Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų  gimnazijos komanda: kapitonas Nojus Strockis 4b klasė, Gabija Martinaitytė 3b klasė, Karolis Lipinskas 2a klasė, Eimantas Mozūras 1a klasė.
       „Žemynos“ mokyklos salėje vyko „Šviesoforo“ varžybų atidarymas.
       Tuoj po atidarymo prasidėjo konkurso teorinės ir praktinės rungtys. „Šviesoforo“ konkurso dalyvių komandos turėjo atsakyti į klausimus, suformuluotus iš kelių eismo taisyklių sąvado, parodyti, ar moka teisingai pereiti nereguliuojamą pėsčiųjų perėją ir šviesoforu reguliuojamą sankryžą.
       Nugalėtojais  tapo, t. y. 1 vietą užėmė Linkuvos gimnazijos komanda.
       Grįžome apdovanoti raštais, atminimo dovanėlėmis.

Mokinius varžyboms ruošė mokytojos Lora Kriščiūnienė ir Ligita Masilionienė.

Sv 1 Sv 2 Sv 3 Sv 4