Fizinis aktyvumas – nauda sveikatai ir smagi pramoga. O ypač smagu sportuoti būryje gerų draugų.
       Rugsėjo 22 d. 2a ir 2b  klasių ir specialiosios internatinės mokyklos mokinių komandos buvo pakviestos į „Linksmųjų estafečių“ varžybas. Jų metu vyko įvairios linksmos rungtys: vaikai nešė tarp kojų sviedinį, lindo pro lanką, stengėsi kuo daugiau degtukų įmesti į stiklainį.
       Renginio metu visus lydėjo puiki nuotaika, azartas. Komandinės varžybos vaikams suteikė daugiau pasitikėjimo savo jėgomis, ugdė jų ištvermę, skatino veikti drauge, įrodė, kad tik vienybėje – galybė.
       Pralaimėjusių nebuvo. Kaip įprasta tokio pobūdžio varžybose – nugalėjo draugystė.
       Na, o po varžybų visi dalyviai vaišinosi specialiosios mokyklos virėjos iškeptomis picomis, užsigerdami saldžia kakava. O kur dar burnoje tirpstantys kepti obuoliai! Joms tarėme nuoširdų ačiū už puikias vaišes.
       Nors vakaras nepraėjo be traumų, vaikų sporto šventė suteikė džiugių akimirkų dalyviams, kartu leido pajausti komandinę dvasią ir sporto teikiamą naudą.
       Mes tikime, kad vaikų dalyvavimas sportiniuose renginiuose skatina norą sportuoti, ugdo bendruomeniškumą.
       Dėkojame specialiosios mokyklos auklėtojai Daliai Mikalauskienei už bendradarbiavimą.

Mokytojos D. Kuginienė ir R. Leščinskienė.

L est 1 L est 2 L est 3 L est 4 L est 5 L est 6 L est 7 L est 8 L est 9