Žiema, tai šaltas metų laikas. Vaikams ir suaugusiems ji suteikia daug džiaugsmo ir pramogų. O paukšteliams – daug vargo. Spaudžiant šalčiams ir prisnigus, sparnuočiams labai trūksta maisto.
       Vaikų širdelėse visada dega gerumo liepsnelė. Tik reikia, kad ji pavirstų gerais darbeliais. Nuo mažens reikia puoselėti gerumą, o vienas iš būdų – globoti gamtą.
       Šių metų sausio mėn. 2a ir 2b klasėse vyko projektas „Pukšteliai žiemą“.
       Projekto metu vaikai gilino žinias apie Lietuvoje žiemojančius paukščius. Jie rašė trumpus rašinėlius, klausėsi įvairių paukščių garsų, bandė juos atpažinti. Piešė , spalvino, klijavo aplikacijas, lipdė sparnuočius iš plastilino. Pradinukai su tėveliais labai noriai kūrė lesyklėles, kurias vakai pakabino mokyklos parke. Mokiniai garsiai pasižadėjo, kad paukšteliai lesyklėlėse visada ras maisto ir jiems neteks kęsti bado.

Mokytojos R. Leščinskienė ir D. Kuginienė

pz 1 pz 2 pz 3 pz 4 pz 5 pz 6 pz 7 pz 8