Ketvirtokai nekantriai laukė Šimtadienio, skaičiavo dienas, kiek jų liko iki mokslo metų pabaigos. Likus šimtui dienų organizavome šventę. Mokytojos paruošė įdomias, linksmas viktorinos užduotis. Mokiniai burtų keliu pasidalino į komandas, kurias išradingai pavadino. Tarpusavyje varžėsi „Rožinės panteros“, „Mėlynieji rykliai“, „Neptūnas“, „Bebaimiai“ ir „Žaismingieji“.
       Viktorinos metu mokiniai suko galvas, ieškodami tinkamiausių sprendimų, atsakymų. Teisingai atlikę matematikos veiksmus, sudėliojo žodį. Įrašę tekste praleistus žodžius, perskaitė pasaką apie Šimtakojį. Sunkiausiai sekėsi iššifruoti mokytojų palinkėjimą, o linksmiausia buvo suvaidinti, pamėgdžioti gyvūnus bei pašokti Šimtakojo šokį. Viktorinoje laimėjo draugystė. Ketvirtokai visi drauge ne tik įveikė mokytojų pateiktus iššūkius, bet ir įrodė gebėjimą šauniai bendrauti, todėl buvo apdovanoti saldžiais prizais.
       Po viktorinos klasėse laukė staigmenos ir tėvelių paruoštos vaišės, pokalbiai apie svajones, ateities planus, žaidimai.
       Šventė prabėgo. Nepajusime, kaip greitai prabėgs ir šimtas dienų. Tai primena Šimtadienio kalendorius. Tegu tos „tirpstančios“ dienos būna pilnos džiugesio, smagių akimirkų, tarpusavio sutarimo ir supratimo.

Mokytojos Dalė Tamašaitienė ir Joana Gelžinienė

Simt 1 Simt 2