Pirmokai susikaupę nekantriai laukė Kalėdų. Stengėsi atlikti gerų darbų, deramai elgtis. Paskelbus agentūrai „Visos Lietuvos vaikai“ Pakruojo skyriui Kalėdinę loteriją, mokytoja visą klasę užregistravo dalyvauti šioje loterijoje.
       Kalėdų Senelis burtų keliu mūsų klasei ištraukė dovaną – bilietus pramogauti Šiauliuose „Saulės mieste“ esančiame „Vaikų kambaryje“. Labai apsidžiaugę pradėjome planuoti kelionę. Direktorius mūsų išvykai skyrė mokyklinį autobusą.
       „Vaikų mieste“ žaidėme net dvi valandas. Smagu buvo nusileisti iš lėktuvo, bėgioti labirintais, įkopti į vulkaninę kalvą – paskui nusileisti, pasislėpti tuneliuose, žaisti sporto laboratorijoje.
       Visiems patiko šokinėjant ant batuto žaisti krepšinį, panirti geltonų ar mėlynų kamuoliukų jūroje, važinėtis mašinytėmis. Įdomu buvo žaislų ligoninėje, lėlių viešbutyje, sapnų palėpėje, fėjų dvare.
       Pavargę žaisti, kavinukėje vaišinomės gardžiais ledais.
       Dar suspėjome pasigėrėti puošnia Šiaulių Kalėdine egle.
       Grįžome labai laimingi, kupini pačių geriausių emocijų.

Mokytoja Dalė Tamašaitienė

Vaik k 0 Vaik k 1 Vaik k 2 Vaik k 3 Vaik k 4