2a ir 2b klasių mokinukai gegužės mėnesį vyko į pažintinę ekskursiją Kaune, kuriame apžiūrėjo Lietuvos aviacijos muziejų ir ten stovinčius lėktuvus. Gidas supažindino su Lietuvos aviacijos istorija, aviacine technika, papasakojo kada ir kaip įsikūrė muziejus, apie šio muziejaus eksponatus.
       Edukacinio užsiėmimo metu gidas supažindino su įvairių lakūnų, geriausių akrobatinio skraidymo sporto pilotų asmenybėmis bei jų pasiekimais, kurie gali įkvėpti ne vieną jauną žmogų svarbiems gyvenimo darbams bei iššūkiams. Mokiniai turėjo galimybę ne tik iš arti pamatyti, bet ir paliesti savo rankomis dangaus platybėse skrajojusius orlaivius. Vaikai išmėgino savo jėgas pilotuojant virtualų orlaivį. Naudodamiesi šiuo treniruokliu, jie susipažino su orlaivio valdymo ypatumais.
       Vėliau pradinukai aplankė Kauno zoologijos sodą. Čia susipažino su pasaulio ir Lietuvos gyvūnijos įvairove. Antrokėliai ne tik pamatė įvairių gyvūnų, bet ir sužinojo naujos ir įdomios informacijos apie juos. Labiausiai vaikučius sužavėjo beždžionės, žirafos ir ruonis. Akį traukė ir zoologijos sodo akvariumuose nardančių žuvelių įvairovė.
Ši išvyka buvo labai naudinga. Vaikai ne tik susipažino su gyvūnijos įvairove, patyrė daug malonių, nepamirštamų akimirkų, bet ir draugiškai bendravo tarpusavyje.

Mokytojos R. Leščinskienė ir D. Kuginienė.

Esk K 1 Esk K 2 Esk K 3 Esk K 4 Esk K 5 Esk K 6 Esk K 7 Esk K 8 Esk K 9 Esk K 10