Prasidėjus pavasariui, atsinaujino gamta, pražydo sodai. Mūsų mokykloje duris atvėrė nauja kompiuterių klasė, skirta pradinių klasių mokiniams. Šioje klasėje gali mokytis apie 20 mokinių. Galimybę prisėsti prie kompiuterio turės net ir pirmokai.
       Šiandieniniame gyvenime kompiuteris yra labai reikalingas mokytojui ir mokiniams. Vaikai galės suprasti kompiuterio galimybes, bei susirasti medžiagos internete, tobulinti savo kompiuterinius įgūdžius, įtvirtinti naują medžiagą. Yra daug kompiuterinių programų, kurios padeda ugdyti vaikų matematinius, loginio mąstymo, kalbos ir kitus įgūdžius. Šios programos palengvina mokymąsi. Internete vaikai turi galimybę rasti atsakymų į jiems rūpimus klausimus.
       Kompiuterinis raštingumas yra būtinas šiuolaikiniam žmogui įgūdis.
      Pirmieji kompiuterių klasėje apsilankė 4a ir 4b mokinukai. Vaikai puikiai dirbo su kompiuteriais, gilino savo įgūdžius, bandė atlikti pateiktas užduotis. Smagu, kad ir mūsų mažieji galės išbandyti, tobulinti savo žinias internetinėse technologijose, po to jas pritaikyti mokymo procese.

Ketvirtokų mokytojos

Pr k1 Pr k2 Pr k3 Pr k4 Pr k5