Spalio 10 dieną gimnazijoje vyko pradinių klasių renginys „Mano augintinis“, skirtas Pasaulinei gyvūnų apsaugos dienai paminėti. Į Linkuvos Specialiosios mokyklos salę lydimi tėvelių rinkosi vaikai su savo augintiniais. Ko čia tik nebuvo! Galima buvo pasigrožėti žuvytėmis, žiurkėnais, kačiukais, šuniukais...
       Renginio metu vaikai pasakojo apie savo augintinius, po to bendravo su veterinarijos gydytoju V. Jonaičiu, kuris atsakinėjo į įvairius klausimus. Galima buvo net gyvūnėlius paskiepyti.
       Vėliau vyko viktorina ir piešinių parodėlė, kurioje matėme vaikų pieštus numylėtinius. Renginį-projektinę veiklą organizavo ir vedė 3ga klasės mokiniai Laura Žukaitytė, Žygimantas Norvaiša ir Tadas Bučas. Mums padėjo auklėtoja, kūrybinio darbo vadovė Reda Pėželienė.

Laura Žukaitytė, 3ga kl.

Augintiniai