Rugsėjo 17 d. Linkuvos specialiosios mokyklos bendrabučio kiemelyje vyko jau tradicija tapusios „Linksmųjų estafečių“ varžybos. Varžėsi Linkuvos gimnazijos ketvirtų klasių ir Linkuvos specialiosios mokyklos auklėtinių, kuriuos paruošė auklėtoja Dalė Mikalauskienė, komandos.
       Sportininkai energingai varžėsi kamuolio ridenimo, tunelio ir įvairių daiktų pernešimo estafetėse. Buvo siekiama ne tik ugdyti vikrumą, greitumą, orientaciją, bet ir skatinti vaikų bendradarbiavimą.
       Netrūko geros nuotaikos, azarto, kovingumo...
       Kaip įprasta tokio pobūdžio varžybose – nugalėjo draugystė. Sportininkai buvo apdovanoti saldžiais prizais, o patys save apdovanojo gera nuotaika. Ačiū specialiosios mokyklos virėjoms už nuostabų obuolių pyragą ir karštą arbatą.

Mokytojos Regina Leščinskienė ir Daiva Kuginienė.

est1 est2 est3 est4