Nuo lapkričio 10 dienos abiturientai ir trečiokai gimnazistai kūrė MMB (moksleivių mokomąją bendrovę). Savo komandą pavadinome „Geroji širdis“, nes turėjome labai gražų tikslą – surinktus pinigus paaukoti senelių namams. Mūsų komandą sudarė devyniolika labai šaunių ir darbščių narių. Pardavinėjome sąsiuvinius su gimnazijos logotipu, prekiavome jais mokykloje, nešėme savo artimiesiems, draugams ar tiesiog pažįstamiems. Visiems labai patiko, ypač pradinukai norėjo sąsiuvinių įsigyti, nes jie mokykloje mokysis dar labai ilgai. Viskas vyko labai sklandžiai, bet žinome, kad nė viena įmonė neišvengia sunkumų. Tad ir mes turėjome šiokių tokių problemų. Didžiausias sunkumas buvo valiutos kaita, kai prekiauti pradėjome litais, o po naujų metų jau buvo euras, bet mes greitai perpratome, todėl mūsų darbas ir toliau vyko sklandžiai. Tik retkarčiais būdavo tokių dienų, kad sąsiuvinių parduodavome labai mažai ir mūsų dar viena idėja nebebuvo įgyvendinta. Norėjome kartu pardavinėti ir tušinukus, bet nusprendėme geriau palikti juos seneliams ir nerizikuoti. Kadangi  komanda labai veikli ir sumani, mes visus sunkumus lengvai įveikėme.
       Mūsų bendrovei geriausiai sekėsi bendrauti su žmonėmis. Kiekvienas pasimokėme sąžiningai ir atsakingai atlikti skirtus darbus, kaip reikia visai komandai sutarti ir nesipykti, kad reikia būti vieningiems. Visi komandos nariai patenkinti, įgiję patirties, bei labai džiaugiamės, kad pradėjome tokį verslą, kad galėjome padėti tiems žmonėms, kuriems pinigų iš tiesų reikia. Žinoma, mes pinigus galėjome išsidalinti ir verslas būtų tuo pasibaigęs, bet mes geriau nutarėme, kad norime bendrauti su senelių namais, kuriems trūksta mūsų gimnazijos mokinių apsilankymų, bendravimo su jais. O kad dar labiau juos pralinksmintume, surengėme trumpą koncertą. Jiems padainavo Gerda Karosaitė ir Rugilė Bartašiūtė. Mes taip pat buvome laimingi, kaip ir seneliai. Mūsų širdis glostė jų šypsenos, nes žinome, kokia jų sveikata ir kaip jiems patinka tokie jaunų žmonių apsilankymai. Taigi, galime sakyti, kad mūsų komanda atliko puikų darbą: mokiniai turės prisiminimą – sąsiuvinį ir seneliai bus laimingi, kai gaus reikalingų daiktų, kuriuos nupirks už mūsų pinigus.

MMB „Geroji širdis“ prezidentė Domantė Dovidonytė

G1   G2