Šių metų kovo 25 dieną Šeduvos gimnazijoje jau aštuntą kartą vyko respublikinis prancūziškos dainos festivalis „L‘amour change le monde“. Šis festivalis skiriamas tarptautinei Frankofonijos dienai paminėti. Renginio tikslas – skatinti mokinius domėtis prancūzų kalba, kultūra, muzika, lavinti ir tobulinti prancūzų kalbos įgūdžius, atskleisti mokinių kūrybinius  ir meninius gebėjimus. Žiūrovai stebėjo 25 pasirodymus iš 21 mokyklos. Antri metai iš eilės Linkuvos gimnazijos mokinės Marija Kacilevičiūtė ir Emilija Pukevičiūtė dalyvavo šiame festivalyje. Marija Kacilevičiūtė savo amžiaus grupėje (5–8 klasių ) laimėjo II-ąją vietą. Ji atliko Zaz dainą „Sous le ciel de Paris“. Emilija Pukevičiūtė dalyvavo 9–12 (I–IV) klasių grupėje ir pelnė nominaciją už muzikaliausią ir originaliausią atlikimą, nes į festivalį gimnazistė atvyko su savo kūrybos daina „L‘amour change le monde“. Gimnazistes festivaliui ruošė muzikos mokytojos Daiva Kacilevičienė, Vaiva Klupšienė ir prancūzų kalbos mokytoja Rima Stapušaitienė. Džiaugiamės merginų sėkme ir linkime gerų dainų, kūrybiškumo, ruošiantis devintajam festivaliui.

Prancūzų kalbos mokytoja Rima Stapušaitienė

100 1111 100 1114 100 1180 100 1237