Mano MOKINY!
Ar tu girdi?

Į tavo širdį noriu pasibelsti.
Neužsisklęsk, o atlapok plačiai.
Tai, ką žinau ir moku, ką galiu,
Norėčiau, kad turėtum tu.

Tiktai priimk, kaip žemė priima lietutį,
Kaip medis – saulės šilumą ir šviesą.
Tiktai priimk.
Ką moku ir galiu, norėčiau, kad turėtum tu.

Labai džiaugiuosi, kad sugrįžot
skambučio aido pakviesti.
Čia jūsų laukia klasė, knygos,
Žinių keliai neatrasti...

Šis rugsėjis mūsų gimnazijai ypatingas – mus visus pasitiko baltas angelas. Direktorius, sveikindamas visus su rugsėjo pirmąja, linkėjo, kad šis angelas būtų ne tik globėjas ir sergėtojas, bet ir apsaugotų nuo blogų darbų. Šventėje dalyvavo ir rajono meras S. Gegieckas, seimo nario V. Gailiaus patarėjas G. Šurna, nuoširdžiausius sveikinimus tarė ir V. Kacilevičius, mokyklos tarybos pirmininkė V. Vilimienė, seniūnė G. Pašiškevičienė, mokyklos prezidentas P. Pašakarnis.
       Ketvirtokai gimnazistai į klasę palydėjo 24 pirmokėlius – jiems taip pat buvo išsakyti nuoširdžiausi sveikinimai pirmą kartą peržengus gimnazijos slenkstį.
       Prasidėjo nauji mokslo metai – visiems linkime pakantumo, susikalbėjimo ir gerų mokslo metų.

rugs 0 rugs 1 rugs 2 rugs 3 rugs 4 rugs 5 rugs 6

Nuotraukos fotografo V. Pėželio