2017-01-23 dieną Linkuvos gimnazijoje prasidėjo užsienio kalbų savaitė. Ji tęsėsi iki 2017-01-27 dienos.
       Pirmadienį vyko šalių, kurių kalbų mokomės, pristatymas aktų salėje. Mokiniai kalbėjo apie šalies grožį, išskirtinumą bei unikalumą. Įdomiausia tai, kad visi galėjo išgirsti tris užsienio kalbas gyvai. Už pristatymus dėkojame Jogailai Jarašūnui 3ga, Emilijai Pūkevičiūtei 3gb bei Indrei Martišiūtei 2gb, Rugilei Baikaitei 2gb, Rositai Pakalnytei 2ga ir Ritai Mačiulytei 2ga.
       Antradienį mokiniai vertė tekstus į lietuvių kalbą iš rusų, anglų ir prancūzų kalbų.
       Trečiadienį gimnazijos antrame aukšte buvo eksponuojami mokinių pagaminti atvirlaiškiai skirti Valentino dienai. Mokiniai turėjo pagaminti atvirlaiškius bei sukurti ketureilį su konkrečiais žodžiais. Svarbiausia, kad atvirlaiškiuose būtų anglų, rusų ir prancūzų kalbų eilės.
       Ketvirtadienis buvo pats linksmiausias. Tai „Muzikinės kaukės“ diena. Mokiniai, pagal paskirtą užsienio kalbą, turėjo paruošti muzikinį pasirodymą. Labai džiaugiamės ir dėkojame už nuostabius ir labai įdomius pasirodymus.
       Penktadienį, sausio 27 dieną įvyko užsienio kalbų savaitės uždarymas ir apdovanoti visi dalyvavusieji „Muzikinėje kaukėje“ bei išrinkti geriausi vertėjai bei Valentino dienos atvirlaiškio kūrėjai. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems ir lauksime kitais metais.

Užsienio kalbų mokytojos

En sav 1 En sav 2 En sav 3 En sav 4 En sav 5