Rozalimo pagrindinėje mokykloje kovo 23 d. įvyko 5–12 klasių mokinių konferencija „Švari aplinka – sveikas žmogus“. Mūsų gimnazijos mokinės K. Pakalnytė, G. Vaškaitė, I. Sabaitė skaitė pranešimus apie sveiką mitybą, apie maisto priedus ir jų poveikį sveikatai. Kitų mokyklų mokiniai savo pranešimuose taip pat analizavo triukšmo poveikį sveikatai, narkotinių, cheminių medžiagų įtaką ir pasekmes augalų ir gyvūnų organizmams, svečiai iš Luokės gimnazijos parodė filmuką „Dviratis ne tik pramogai, bet ir sveikam kūnui“. Šiaulių universiteto lektorius dr. Martynas Kazlauskas skaitė paskaitą „Žiedadulkių keliamos problemos ir atvertos galimybės“. Baigiantis konferencijai, mokiniai ir juos ruošę mokytojai apdovanoti padėkomis ir mokinių darbeliais, kuriuos padarė dailės ir technologijų pamokose.

Biologijos mokytoja A. Zalunskienė

Eko konf