Vasario 1d. Linkuvos gimnazijoje vyko respublikinio anglų kalbos konkurso 9–10 klasių mokiniams (rajono) etapas. Jo tikslas – skatinti domėtis anglų kalba, plėtoti mokinių kūrybinius sugebėjimus bei skatinti mokinių bendradarbiavimą vartojant anglų kalbą. Konkurso dalyviai – Pakruojo rajono (Linkuvos, Pakruojo ir Žeimelio) gimnazijų 9–10 klasių mokiniai. Mokiniai atliko individualias (filmo santrauka raštu ir monologas) užduotis ir užduotis poromis (dialogas).
       Vertinimo komisijai (septyni anglų kalbos mokytojai) susumavus rezultatus paaiškėjo, kad pirmą vietą laimėjo Deividas Zaleskis (Atžalyno gimnazija), antroji vieta atiteko Ievai Kulkytei (Linkuvos gimnazija) ir Mariui Grigaravičiui, o trečioji Jogailai Jarašiūnui (Linkuvos gimnazija). Sveikiname nugalėtojus!
       Nuoširdžiai tikimės ir kitais metais tokio gausaus anglų kalba besidominčių gimnazistų būrio.

Anglų kalbos mokytoja Laura Prancelevičienė

En 2016 1 En 2016 2 En 2016 3 En 2016 4 En 2016 5