Kovo 31d. Šiaulių verslo inkubatorius organizavo MMB mugę-konkursą, kuriame dalyvavo Linkuvos gimnazijos MMB LGC. Renginys vyko prekybos ir laisvalaikio  centre „Tilžė“: jame dalyvavo apie 30 moksleivių mokomųjų bendrovių iš visos Lietuvos. Renginį sveikino laisvosios rinkos instituto direktorius Žilvinas Šilėnas, Lietuvos Junior Achivemient direktorius Justinas Noreika, Šiaulių verslo inkubatoriaus vadovas Alius Valys. Mokomosios bendrovės pristatė savo veiklą, komisija vertino MMB novatoriškumą, pelningumą, draugiškumą. Mūsų MMB LGC nebuvo nominuota, tačiau pasisėmė daug patirties, nes pirmą kartą dalyvavo MMB mugėje. Džiaugiuosi MMB LGC komandos iniciatyvumu. Džiugina prezidentės Ievos Ožiūnaitės, viceprezidenčių Agnės Tautavičiūtės, Karolinos Pakalnytės, Domilės Romanovaitės, komandos narių Monikos Barisaitės, Donatos Grunataitės, Inetos Dičklapytės, Samantos Pėželytės, Aistės Verenkaitės pareigingumas ir draugiškumas.
       MMB LGC baigė savo darbą. Iš gautų rezultatų, matyti, kad grynasis pelnas 65,51 €. Iš viso pardavėme 97 akcijas, kurias mielai pirko visa mokyklos bendruomenė. Vienos akcijos vertė buvo – 2,50 €, tačiau verslas buvo sėkmingas ir akcijos vertė išaugo net iki 3,18 €. Galime tik pasidžiaugti, kad akcininkai liko patenkinti gautais dividendais. MMB LGC dėkoja verslo konsultantui Vidmantui Pėželiui, o taip pat visiems akcininkams, pirkėjams, kurie prisidėjo prie sėkmingo LGC bendrovės veiklos.

Ekonomikos mokytoja Laima Ožiūnienė

MK 1 MK 2 MK 4 MK 5 MK 6 MK 7

       Kovo 17 dieną Pakruojyje vyko mokinių tradicinis respublikinis teisinių žinių konkursas „Temidė“ antrasis etapas, kuriame dalyvavo penkios komandos: Pakruojo „Atžalyno“, Linkuvos, Žeimelio gimnazijų, Lygumų pagrindinės mokyklos ir VŠĮ Pakruojo vaikų ir jaunimo klubas prie Pakruojo rajono policijos komisariato. Mokinių laukė keturios užduotys, kurios pareikalavo ne tik teisinių žinių, bet ir kūrybiškumo, sumanumo ir išradingumo. Mūsų gimnazijos komandai „Teisingumo balsas“ atstovavo 3g klasės mokinės Emilija Pukevičiūtė, Ieva Kulkytė, Toma Bučaitė, Monika Barisaitė, Šarlina Milašiūtė. Kompetetingos komisijos sprendimu konkurso nugalėtojomis tapo mūsų gimnazistės, kurios atstovaus Pakruojo rajoną trečiajame teisinių žinių konkurso etape Šiauliuose.

Mokytoja Nijolė Mikalajūnienė

Tem1 Tem2 Tem3 Tem4

       Linkuvos gimnazijos mergaičių ansamblis „Lašas po lašo“ tapo laureatais kas du metai vykstančiame vokalinės-instrumentinės muzikos festivalyje „Žalia nata“ Rozalimo pagrindinėje mokykloje. Konkurse dalyvavo jaunieji muzikantai ir dainininkai iš Pakruojo rajono Klovainių, Rozalimo, Balsių, Lygumų pagrindinių mokyklų, Linkuvos, Žeimelio gimnazijų, Radviliškio rajono Baisogalos mokyklos. Pradžioje gražios šventės žiūrėjome J. Lyguto miuziklą „Juokų diena“, kurią atliko Rozalimo mokyklos mokiniai. Po konkurso vyko smagi Šiaulių universiteto docento Ramanausko linksmoji pamokėlė, kurios metu visi dalyviai mokėsi idomiau ploti ritmą pagal skambančią muziką, žaisti įvairius muzikinius žaidimus. Konkurso laureatais tapo Rozalimo pagr. mokyklos instrumentinis orkestras, Baisogalos gitaristų ansamblis ir Linkuvos gimnazijos merginos.
       Komisijai vadovavo Šiaulių universiteto dėstytojas Juozas Lygutas (Miuziklo autorius)

Muzikos mokytoja Vaiva Klupšienė

Muzikos festivalis 2017

       Vasario pirmą dieną mūsų gimnazijoje vyko rajoninis 9–10 klasių mokinių anglų kalbos konkursas. Mokinių žinios buvo tikrinamos raštu ir žodžiu. Visų pirma, dalyviai žiūrėjo filmą ir po to rašė santrauką, mėgindami atskleisti pagrindines matyto filmo mintis. Antroji užduotis buvo kalbėjimas. Jis susidarė iš monologo ir dialogo. Konkursas buvo užbaigtas kūrybine užduotimi. Mokiniai galėjo pabendrauti laisviau ir atsipalaiduoti po įtempto darbo. Dėkojame mokytojoms Vilijai Pačekajienei, Vitalijai Balzarienei, Virginijai Aniūnaitei, Gitanai Marcinkevičienei, Kristinai Vačiulienei bei Rimai Leimontienei už mokinių paruošimą ir dalyvavimą konkurse (rašto darbų taisyme bei kalbėjimo užduočių vertinime).
       Konkurso pabaigoje buvo apdovanoti mokiniai, surinkę daugiausia taškų. Džiaugiamės už juos. Dėkojame mokiniams už aktyvų dalyvavimą ir tikimės aktyvumo kitais mokslo metais.

En k 1 En k 2 En k 3 En k 4

       Lapkričio 11 d.į Pakruojo kultūros centrą susirinko apie penkiasdešimt Pakruojo rajono mokyklų moksleivių. Iš viso devynios komandos iš įvairių rajono mokyklų: Lygumų pagrindinės mokyklos, Linkuvos gimnazijos (dvi komandos), Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos, Balsių pagrindinės mokyklos, Pakruojo „Žemynos“ pagrindinės mokyklos, Degesių pagrindinės mokyklos, o devinta komanda buvo sudaryta iš Pakruojo jaunųjų verslo atstovų „Pakruojo suaugusiųjų komanda“.
       Renginyje dalyvavo vietos valdžios atstovai, Pakruojo verslo atstovai bei svečiai iš verslo organizacijų. Moksleivius padrąsino ir verslo atstovus Verslo dienos proga pasveikino Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Gegieckas.
       Moksleivius su Pakruojo rajono verslo situacija supažindino ir verslo subtilybėmis bei verslo etiketo aspektais pasidalino Pakruojo rajono verslininkų ir darbdavių asociacijos prezidentas ir Pakruojo „Rotary“ klubo prezidentas Edikas Drupas. Apie Pakruojo rajono verslo finansavimo galimybes kalbėjo Pakruojo rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Marius Senulis. Moksleivius siekti savo tikslo skatino VšĮ „Versli Lietuva“ atstovė regione Neringa Trinskienė.
       Pakruojo moksleivių verslumo turnyras prasidėjo komisijos narių diskusijomis apie verslą su Ekonomikos mokslų daktaru, rinkodaros praktiku Donatu Joniku. Komisiją sudarė septyni vietos valdžios ir verslo atstovai: Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Gegieckas, Pakruojo rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Marius Senulis, VšĮ „Versli Lietuva“ atstovė regione Neringa Trinskienė, Šiaulių banko Šiaulių filialo klientų aptarnavimo grupės vadovė Žydronė Čelkytė, Pakruojo rajono verslininkų ir darbdavių asociacijos prezidentas Edikas Drupas ir narys Meldas Lampickas, Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centro direktorė, Pakruojo rajono jaunimo reikalų tarybos pirmininkė Rima Juozapavičienė.
       Vyko Pakruojo rajono moksleivių komandų varžytuvės. Turnyro dalyviai sukūrė pačių įvairių ir netikėčiausių verslo idėjų, kurios nustebino Pakruojo rajono verslo atstovus ir svečius. Realiausiai įgyvendinamą ir komisijos daugiausią investicijų pritraukusią verslo idėją – komanda suplanavo paruošti elektroninę parduotuvę muzikinių aranžuočių sukūrimui – pristatė Linkuvos gimnazijos moksleivių I komanda, kuri ir laimėjo turnyrą. Linkuvos gimnazijos II komanda pristatė Laisvalaikio centrą „Kraštiečiai“, kurį žadėjo įkurti Linkuvos karmelitų vienuolyno patalpose. Dėkojame komandų lyderėms Marijai Kacilevičiūtei ir Austėjai Makarevičiūtei už atliktą darbą.
       Pakruojo verslo informacijos centro verslo vadybininkė  Danutė Dominauskienė moksleivių komandoms įteikė padėkas už dalyvavimą „Pakruojo moksleivių verslumo turnyre – 2016“. Pakruojo r. sav. jaunimo reikalų koordinatorė Dijana Samuitytė komandų vadovams įteikė organizatorių įsteigtus kuponus 12 mėn. verslo žurnalo „Verslo klasė“ prenumeratai. Meras Saulius Gegieckas buvo pakviestas apdovanoti I–III vietų komandas laimėtojas: pirmos vietos laimėtojoms, Linkuvos gimnazijos I komandai, padovanojo knygas apie verslo kūrimą, pinigų investavimą, asmenybės motyvavimą ir jaunos asmenybės ugdymą. Be to, laimėjusios komandos lapkričio 24 d. vyksta į ekskursiją Šiaulių saldainių fabriką „Rūta“ ir UAB „Venta“.

Irmantė Samuitytė 1ga klasės mokinė

Skaic Vers 1 Vers 2 Vers 3 Vers 4