Vasario 9 d. gimnazijoje lankėsi Pakruojo rajono policijos komisariato pareigūnės Jurgita Bialaglovė ir Jolita Tarbunienė. Su mokiniais kalbėta apie patyčias, aiškintasi, kaip vaikai supranta, kas tai yra, kaip sprendžia mokykloje iškilusias situacijas, kai yra tyčiojamasi iš jų ir aplinkinių. Vaikams paaiškinta patyčių sąvoka, kaip į patyčias reaguoti, ką daryti, jei pastebima, kad tyčiojamasi iš kitų vaikų. Mokiniams buvo rodomi prevenciniai filmukai patyčių tematika internetinėje erdvėje. Vaikai raginti netoleruoti patyčių ir, matant, kad kiti vaikai nuo to kenčia, apie tokius atvejus informuoti suaugusiuosius: mokytojus, mokyklos administracijos darbuotojus, kalbėtis apie tai su tėvais namuose.

Socialinė pedagogė Liuda Bigailienė

pat 1 pat 2