Kuršėnuose  gegužės 18 dieną vyko Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos keturkovės tarpzoninės varžybos.  Sportininkės varžėsi 60 m, 500 m bėgimo, šuolio į tolį įsibėgėjus  ir kamuoliuko metimo rungtyse.
       Linkuvos gimnazijos mergaičių komandą (Gabija Požaitytė, Aneta Rekytė, Gabija Vitkauskaitė, Akvilė Sabaitė, Arminta Misevičiūtė, Skirmantė Juškaitė), įveikusią kitas Pakruojo rajono mokyklų komandas, ypatinga  sėkmė lydėjo ir tarpzoninėse keturkovės varžybose. Mergaitės savo sportiniais rezultatais pranoko net dešimties rajonų geriausias komandas (Radviliškio, Skuodo, Šiaulių miesto ir rajono, Panevėžio, Akmenės, Mažeikių, Kelmės, Telšių, Joniškio) ir tapo čempionėmis. Ši pergalė suteikė galimybę jėgas išbandyti finalinėse keturkovės varžybose, kurios vyks gegužės 28 dieną Šiaulių mieste Lietuvos Olimpinės dienos metu.

atl k