Dešimtajame (LGKL) Linkuvos gimnazijos vaikinų „Krepšinio lygos“ sezone dalyvavo 8 komandos. Po pirmo susitikimų rato dvi komandos atkrito, likusios tęsė kovas antrame atkrintamajame etape. Lygos prizininkai: 4ga klasės komanda iškovojo trečiąją vietą, antrąją vietą 2ga klasės komanda, o čempionais antrus metus iš eilės tapo 3ga klasės komanda. Naudingiausiu finalinių varžybų žaidėju išrinktas Domantas Pivoris, taikliausio metiko vardas atiteko Gintautui Stanevičiui. Dominykas Masilionis ir Žilvinas Staniulis išrikti geriausiais lygos teisėjais. Komandoms prizininkėms įteikti diplomai, medaliai, čempionams – pereinamoji taurė, naudingiausiam žaidėjui, taikliausiam metikui, geriausiems teisėjams – taurės.

Kr lyga 1   Kr lyga 2   Kr lyga 3   Kr lyga 4   Kr lyga 5   Kr lyga 6   Kr lyga 7   Kr lyga 8   Kr lyga 9   Kr lyga 10   Kr lyga 11