Atrodo, taip neseniai aidėjo pirmasis skambutis, kuris pakeitė mokinių gyvenimą. Prabėgo daug laiko... Mokiniai įgavo žinių, rado draugų bei pamilo savo mokytojus lyg antruosius tėvus. Ir šį, kaip kiekvieną pavasarį, Linkuvos gimnazijos 92 laidos abiturientai išgirdo savo paskutinį skambutį. Vieniems ši šventė suteikė džiaugsmo ir naujų vilčių, šiltų prisiminimų, kitiems – liūdesio dėl ateinančio išsiskyrimo su mokykla, mokytojais ir draugais. Visi puikiai suvokia, kad tai – ne rojaus žiburiai, o priešais atbildantis sunkiasvoris egzaminų maratonas. Visi supranta, kad ateityje be mokslo bus sunku. Todėl prieš pradedant kopti sėkmės laiptais į naują gyvenimo išbandymą, linkėjimų abiturientams perdavė mokytojai, kuriems ne vieną kartą mokiniai sakė gražius žodžius, tiesė gėlės žiedą, bent taip bandydami padėkoti, atsiprašyti ir nors kiek paglostyti mokslo kupiną širdį, linkėjimus ir atsisveikinimo žodžius tarė ir 3g klasės mokiniai, vakare Linkuvos kultūros centre abiturientų laukė meninė programa „Į ATEITIES KRANTĄ“.
       Mieli abiturientai, visų mokytojų vardu linkime prasmingo gyvenimo kelio, tegul tame kelyje būna padaryta kuo mažiau klaidų, o jeigu klaidų ir bus, tai tik tokių, kurias įmanoma ištaisyti gerais darbais ir žodžiais. Sklandžių ir sėkmingų egzaminų, drąsos žengiant savarankiško gyvenimo kelio link!

P sk 1 P sk 2 P sk 3 P sk 4 P sk 5 P sk 6