2013–2014 m. m.

XC abiturientų laida šiemet padovanojo smagų muzikinį spektaklį pagal Juozo Erlicko pjesę „Kolumbo gimtadienis". Tai šmaikštus, ironiškas vaidinimas apie meilę, laimę, svajones, žiaurų likimą, drąsą ir netikėtus gyvenimo vingius. Neįprasti veikėjai – kiemo gyventojai: vištos Karmen ir Izabelė, gaidys Genijus, šuo Autorius, katinai Lunatikai, avinas Batonas, viščiukas Kolumbas priminė kai kurias žmonių charakterio savybes, elgesio stereotipus.
       Smagu, kad atsirado norinčių ne tik vaidinti, bet ir šokti, dainuoti, todėl vietoj septynių pjesės personažų scenoje pasirodė net dvidešimt aštuoni. Bendromis mokinių, auklėtojų, dailės, šokio mokytojų pastangomis – „Kolumbas gimė“! Tai buvo tarsi originalus ir spalvingas abiturientų žaidimas, skambantis ispaniškais ritmais bei dainomis pagal J. Erlicko žodžius, ir, labai tikiuosi, tiek mažiems, tiek dideliems žiūrovams spinduliavo gerą nuotaiką ir energiją.

Režisierė Joana Gelžinienė

Tradicinis0 Tradicinis1 Tradicinis3 Tradicinis4 Tradicinis5 Tradicinis6