Ši šimtmečio gimnazijos Mokytojo diena mums, mokytojams, neeilinė. Visus mokytojus, įeinančius į mokyklą, pasitiko maršas. Kiekvienas savo kabinete rado dovaną - staigmeną. „Būti mokytojais – taip kilnu. Atiduoti save ir gyventi,“ - tokiais žodžiais mokytojų kambary mus pasveikino XCV laidos abiturientai. Dešimtokai rožiniais žiedais papuošė mokytojų kambarį. Tai tarsi skatinimas į gyvenimą žiūrėti pro rožinius akinius. Posakis „žiūrėti pro rožinius akinius", pasirodo, - ne metafora, o biologinė realybė: būdami geros nuotaikos, žmonės linkę matyti daugiau ir gražiau.

Dėkojame Jums, XCV laidos abiturientai, klasių vadovėms už malonią atmosferą, staigmenas, tortą. Už nuostabią aplinką atskirai norime padėkoti dešimtokams ir jų vadovėms.

Linkuvos gimnazijos direktorius ir pavaduotojos

 

IMG 4571      IMG 4574      IMG 4591      IMG 4576   

IMG 4584      IMG 4585      IMG 4581