Motinos diena – tarsi gamtos žaliuojantys vartai, atveriami į žydėjimą, augimą, į nesutemstančią vasarą, kurios fone Motinos veidas – giedras, mylintis, vienintelio žmogaus, kuris davė žodžius tavo lūpoms, šviesą tavo akims, kojas tau paskirtam keliui nueiti ir gerumo tavo sielai.

  Gegužės 3 d. Linkuvos kultūros centre vyko Linkuvos gimnazijos mokinių koncertas „Ačiū, Tau, kad esi…“, skirtas Motinos dienai paminėti. Į šventę susirinkusias mamas ir močiutes sveikino, gražiausius žodžius skyrė skaitovai Marija ir Vakaris, skambias dainas ir nuotaikingus šokius dovanojo gimnazijos auklėtiniai. Koncertui juos paruošė muzikos mokytojos Daiva Kacilevičienė ir Vaiva Klupšienė, šokių mokytoja Nijolė Mikalajūnienė, gėlių žiedus mamytėms išmokė daryti dailės mokytoja Alma Zajarskienė. Scenarijų kūrė ir visus organizacinius reikalus derino matematikos-tikybos mokytoja Vita Vilimienė.

  Šventės metu buvo įteiktos nominacijos mūsų šauniems, aktyviems gimnazijos mokiniams, kurias paruošė Gimnazijos Taryba, vadovaujama mokytojos Danguolės Romanovienės. Nominacija ,,Metų siela“ įteikta 2ga klasės mokinei Skirmantei Juškaitei. ,,Metų skaitytojos“ nominacija atiteko 1b klasės mokinei Ramunei Zakarauskaitei. Nominaciją ,,Metų kalbininkė“ pelnė 3g klasės mokinė Marija Kacilevičiūtė. ,,Metų širdis“ nominacija buvo įteikta 1gb klasės
mokinei Eglei Mickeliūnaitei. Už dalyvavimą olimpiadose bei puikius jų rezultatus nominaciją ,,Metų žiniukas“ pelnė 2ga klasės mokinys Renaldas Kanapeckas.
Neliko užmiršti ir patys mažiausi mūsų gimnazijos mokinukai. Nominacija „Metų mažasis aktyvistas“ buvo įteikta 4a klasės mokiniui Eimantui Mozūrui.

   Koncerto pabaigoje sveikinimo žodį mamoms ir močiutėms tarė Linkuvos gimnazijos direktorius Vaclovas Stapušaitis, o mūsų mažieji su gėlių žiedais rankose skubėjo pasveikinti savo mamytes.

    Mielosios Mamos, būkite mylimos, būkite laimingos, reikalingos, svarbiausia – būkite!

 

m1 m2 m5 m3 m4

Nuotraukos fotografo Vidmanto Pėželio