Balandžio mėnesio pabaigoje finišavo gimnazijos vaikinų krepšinio lyga. Varžybose dalyvavo 1g – 4g. klasių komandos. Varžybų organizavimo sistema yra nusistovėjusi, vyksta dviem etapais. Pirmame etape komandos kovoja ratų, antrame atkrintamųjų varžybų sistema. Stipriausios komandos kovoja pusfinalyje ir finale. Finalinių varžybų dieną gimnazijoje jaučiamas sporto ritmas. Žiūrovai svarsto už ką balsuos renkant naudingiausią žaidėją, ar pavyks naujas balsavimas išmaniaisiais telefonais. Mažieji šokėjai, mūsų gimnazijos pirmokėliai, labai laukia savo pirmojo pasirodymo erdvioje salėje. Linkuvos vaikų ir jaunimo užimtumo centro „Erdvė“  šokėjai  pertraukų metu repetuoja paskutinius šokio judesius. Žaidėjai stengiasi kuo daugiau pritraukti žiūrovų simpatijų,  geriau sužaisti – įveikti varžovų komandą.

2019 m krepšinio lygos prizininkai ir nugalėtojai: trečiąją vietą iškovojo 1ga klasės komanda,  rezultatyviausi žaidėjai- Klaidas Juodikis ir Giedrius Grybė. Antrąją vietą iškovojo - 2gb kl. komanda, rezultatyviausi žaidėjai- Sangedas Skikas ir Almantas Klevinskas,  o čempionais tapo 4gab jungtinė komanda rezultatyviausi žaidėjai - Mantas Barškėtis ir Orentas Valys. Karolis Stanevičius ir Sangedas Skikas išrinkti geriausiais krepšinio lygos teisėjais, o naudingiausiu finalinių varžybų žaidėju tapo Mantas Barškėtis. Komandoms prizininkėms įteiki diplomai, medaliai, čempionams - pereinamoji taurė, geriausiems teisėjams ir naudingiausiam žaidėjui -  taurės.

 

                                               Kūno kultūros mokytojas Algimantas Masilionis

  

1 2 3 6 5 4 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21