Mokinių parlamentas

Linkuvos gimnazijos mokinių parlamento nuostatai

Pakruojo r. Linkuvos gimnazijos

Moksleivių Parlamento narių sąrašas

2023-2024  mokslo metai

Mokinių parlamentas – tai demokratinė mokinių savivaldos institucija. Jos veikloje dalyvauja aktyvūs, sumanūs, išradingi, atsakingi gimnazijos mokiniai. Į parlamento veiklą įsitraukia klasių lyderiai, norintys ir galintys atstovauti savos klasės ir visos gimnazijos mokinius. Parlamentas stengiasi užtikrinti mokinių lūkesčių įgyvendinimą, plėtoja ir skatina mokinių užklasinę veiklą, prižiūri mokinių teisių laikymąsi ir mokinių pareigų atlikimą. Taip pat organizuoja įvairius renginius mokykloje, bendradarbiauja su kitomis Lietuvos ir užsienio jaunimo organizacijomis, palaiko ryšius su kitomis mokyklomis. Mokinių parlamentas – tai tarpininkas tarp mokinio ir mokyklos atstovybės, kuris padeda mokiniams susikurti jaukią ir darbingą aplinką mokykloje.

Mokinių parlamento struktūra

Mokinių parlamentą šiuo metu sudaro 16 narių, besimokančių 3–4g gimnazijos klasėse.

Parlamento nariai

1. Nojus Strockis