Per atostogas lydimi mamyčių ir mokytojos, antrokai aplankė Kalėdų miestelį Naisiuose. Vaizdas visus nustebino. Labai patiko aplankyti Laimės ežero salą, kurioje puikavosi angeliukai. Neabejingi vaikai liko ir dviem žirgams, kurie noriai šieną ėdė iš antrokų rankų. Kultūros centre žiūrėjome du Naisių vasaros teatro spektaklius: „Melagių pilis“ ir „Pasaka apie obuolius ir kitus Obelių gyventojus“. Antrokai labai džiaugėsi sukdamiesi karusėle. Ji sukosi iš lėto, todėl ir mažesniesiems, ir vyresniesiems buvo saugu. Visų dar laukė susitikimas su lietuviškuoju Kalėda. Padeklamavę eilėraštukus, pasikalbėję su seneliu Kalėda, vaikai gavo dovanų maišus. Juose puikavosi knygos. Vėliau aplankėme „Ledo rūmus“ ir klausėmės vaikų dainavimo studijos „Nieko tokio“. Dar kartą apžiūrėję apšviestą Kalėdų miestelį, išvykome namo. Kelione buvome patenkinti visi.

Antros a klasės mokytoja M. Pališkienė.

Nais 1 Nais 2 Nais 3 Nais 4 Nais 5 Nais 6 Nais 7 Nais 8 Nais 9