Po žiemos atostogų, sausio pradžioje gimnazijoje vyko stalo teniso varžybos. Nemažas būrys mergaičių ir berniukų varžėsi dviejose amžiaus grupėse: 5-7 ir 8-1g. klasių tarpe.  5-7 kl. mergaičių grupėje vietas iškovojo Budrytė Iveta 5 kl., Daknytė Kamilė 7 a kl.,Tuominytė Armantė 5 kl., Žakytė Normeda 7a kl., Štarevičiūtė Gražvilė 5 kl., Petrauskaitė Karina 5 kl. Berniukų grupėje- Grambovskis Salvijus 7b kl., Vaitekūnas Benediktas 7b kl., Bajelis Mantas 7b kl., Jaskevičius Matas. 7b kl., Juzėnas Tomas 6 kl., Strockis Nojus 7b kl.

8-1g kl. mergaičių grupėje vietas iškovojo Sipavičiūtė Austėja 1gb, Požaitytė Gabija 1gb, Meškonytė Gabrielė 1ga, Misevičiūtė Arminta 1ga, Vasilevičiūtė Akvilė 1ga kl. Berniukų grupėje - Juodikis Klaidas 1ga, Skirvainis Žilvinas 1gb, Armonavičius Arentas 8, Kulšė Edgaras 1ga,Vilkas Eitvidas 1ga, Joniškis Armandas 8 kl.

Trys gimnazijos komandos buvo sukomplektuotos rajoninėms moksleivių varžyboms. Pagrindinės sudėties mergaičių ir berniukų komandos pasirodė puikiai, iškovojo dvi pirmąsias vietas ir į gimnaziją parvežė dvi taures. Antroji berniukų komanda iškovojo prizinę 3 vietą.

Vasario 3 dieną Linkuvos gimnazijos tenisininkai atstovavo Pakruojo rajonui zoninėse varžybose Joniškio „Saulės“ pagrindinėje mokykloje. Mergaitės iškovojo IV vietą, o berniukai įveikę Biržų, Šiaulių ir Panevėžio miestų stalo tenisininkus, iškovojo II- ąją vietą ir užsitikrino teisę tęsti kovas tarpzoninėse varžybose kovo mėnesį.

                                                                                   Kūno kultūros mokytojas Algimantas Masilionis

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

Lapkričio 21 dieną po 6 pamokų gimnazijos sporto salėje vyko kasmetinis „Stipruolio“ konkursas. Jis yra rengiamas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti. Šiais metais renginį organizavo 3g kl. mokiniai: Skirmantas Molnikas ir Liepis Emilis, kaip kūrybinį darbą.

Konkurse panoro dalyvauti 7 dalyviai iš 8 – 12 klasių. Jie varžėsi tradicinėse penkiose rungtyse: prisitraukimuose, 24 kg giros stūmimo, 2 kg kimštinio kamuolio metimo, štangos stūmimo nuo krūtinės gulint 70 proc. kūno masės ir 5 kg svarmens laikyme. Iki pat konkurso pabaigos buvo atkakli kova, nebuvo galima išskirti vieno ar dviejų lyderių. Tik suskaičiavus taškus buvo išaiškinti nugalėtojai. Pirmąją vietą iškovojo 2 gb klasės mokinys Lukas Pėželis, antrąją – Audrius Pakalnis 2ga kl., trečiąją Erikas Stanikaitis 4g, ketvirtą – Dovydas Šliažas.

                                                         Kūno kultūros mokytojas A. Masilionis

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   12

Linkuvos gimnazija, dalyvaudama „Olimpinės kartos“ ugdymo veiklų konkursuose parengė ir įgyvendino projektą „Visi skirtingi, bet stiprūs kartu“, kuriame dalyvavo Linkuvos gimnazijos, specialiosios mokyklos ir vaikų lopšelio – darželio „Šaltinėlis“ ugdytiniai.

Linkuvos gimnazijai švenčiant 100 metų Jubiliejų, sportinės veiklos teiktinu pavyzdžiu, tęsdamos savo mokyklos olimpinių vertybių puoselėjimą šiuo projektu „Visi skirtingi, bet stiprūs kartu“, buvo siekiama minėtų įstaigų bendruomenių bendradarbiavimo. O keliant Linkuvos gimnazijos olimpinių vertybių ugdymo prestižą, bendros veiklos metu įrodyti sau patiems ir visuomenei, kokia galia slypi judėjimo formų įvairovėje, ugdantis bendravimo ir bendradarbiavimo skirtingo tipo ugdymo įstaigų, amžiaus, intelekto komandoje ir grupėje nuostatas.

                 Dalyvauta rašinių, piešinių olimpine tema konkursuose ir sportinėje veikloje, kurioje nebuvo varžomasi, siekiant išaiškinti stipriausius dalyvius, bet ... žaidžiama savo malonumui, patiriant teigiamas emocijas.

                 Viliuosi, kad bendruomeniškumo jausmas, gero pavyzdžio auklėjamoji galia ir visuotinių etikos principų gerbimas bent maža dalele sustiprino skirtingų mokinių bendruomenių nuostatas: ne tik būti dorais, sąžiningais žmonėmis, sveika siela ir sveiku kūnu, bet ir pasididžiavimą savo mokykla, tradicijomis bei patriotinius jausmus savo kraštui.

                   Projekto koordinatorė Lina Alekseriūnienė (kūno kultūros mokytoja)

 

100 4843    100 4897    100 4904     DSC0943     DSC0945     DSC0966     DSC0973     DSC1019     DSC1022

 

 

 

 

 

 

 

Kovo mėnesį startavo gimnazijos 100 – mečiui skirtas vaikinų „Krepšinio lygos“ turnyras. Varžybos vyko dvejose grupėse tarp 4g. ir 3g. ir 1g.– 8 klasių komandų. Kiekvieną ketvirtadienį buvo žaidžiamos vienerios varžybos, jos vyko rato sistema. Po atkaklių kovų vyresniųjų grupėje

pirmąją vietą iškovojo 4gb, antrąją - 4ga ir trečiąją - 3g klasių komandos. Žiūrovai turėjo galimybę išrinkti naudingiausią  žaidėją, kuriuo tapo 4gb klasės žaidėjas Mantas Mingaila. Pasibaigus turnyrui apdovanoti du geriausi teisėjai, tai 4ga klasės žaidėjas Brendonas Knizikevičius ir 4gb klasės žaidėjas Aurimas Plungė. Linkuvos gimnazijos „Krepšinio lygos” komandoms prizininkėms buvo įteiki diplomai, medaliai, čempionams – pereinamoji nugalėtojų taurė.

Jaunesnių 1g – 8 kl. grupėje, po gražių ir įtemptų varžybų turnyro nugalėtojais tapo 1ga klasės komanda, antrąją vietą iškovojo 8a ir trečiąją 1gb klasių komandos. Olimpinės dienos metu komandoms buvo įteikti diplomai ir pereinamoji taurė.

                                                         Kūno kultūros mokytojas A. Masilionis

 

2 3 4 5 6 7 8 9 11 12 13

       Stanislovui Stonkui atminti  KrJo 10

       Gegužės šeštą dieną Joniškio savivaldybės administracijos salėje vyko krepšinio šventė, skirta Lietuvos krepšinio 95-mečiui ir 80 metų sukakčiai, kai Lietuvos krepšininkai pirmą kartą tapo Europos krepšinio čempionais, paminėti. Taip pat vyko II „Krepšinio žinovo“ konkursas, skirtas buvusio šalies Krepšinio federacijos prezidento, profesoriaus, Lietuvos kūno kultūros instituto rektoriaus, sporto žurnalisto, daugelio knygų apie krepšinį autoriaus Stanislovo Stonkaus atminimui pagerbti. Linkuvos gimnazijos mokiniai dalyvavo ne tik šiame, bet ir prieš 4 metus vykusiame I-ąjame „Krepšinio žinovo“ finaliniame konkurse.
       Be konkurso S. Stonkui atminti įvyko Joniškio krepšinio muziejaus įkūrėjo ir direktoriaus Leono Karaliūno knygos ir dokumentinio filmo „Pirmieji čempionai“ pristatymas. Šventėje dalyvavo šalies Krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis, 2003 m. Europos krepšinio čempionų Lietuvos krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Antanas Sireika ir kiti garbingi svečiai. Konkurso dalyvių atsakymus vertino sporto klubo „Krepšinio legendos“ sudaryta komisija, iš kurių vienas narių – laidos „Krepšinio pasaulyje“ žurnalistas ir krepšinio istorijos puoselėtojas Vidas Mačiulis. Renginį vedė Joniškio garbės pilietis, Lietuvos žurnalistas, redaktorius, fotografas, radijo diktorius, spaudos apžvalgininkas, skaitovas, renginių vedėjas Juozas Šalkauskas. Beje, šis radijo žmogus yra gimęs Pakruojo rajone, Kalpokų kaime.
       Konkurse dalyvavo 23 mokiniai iš Joniškio, Pasvalio, Akmenės, Kelmės, Kauno ir mes – Pakruojo rajono Linkuvos gimnazijos atstovai. „Krepšinio žinovo“ konkurso nugalėtoju tapo joniškietis, kuris teisingiausiai atsakė į 30 klausimų krepšinio tematika. O mūsų  gimnazistai: Brendonas Knizikevičius ir Paulius Pašakarnis tapo 5 ir 7 vietų laimėtojais. Jiems įteikti padėkos raštai, Leono Karaliūno knygos „Pirmieji čempionai“. Brendonas apdovanotas nemokamu vardiniu kvietimu dviem asmenims į 2017 m. Lietuvos krepšinio lygos finalo rungtynes ir kompaktine plokštele „Atėjo Sabas“.
       Stebint dokumentinio filmo „Pirmieji čempionai“ premjerą, pagilinome žinias apie 1937 metų II Europos krepšinio čempionate Rygoje iškovotą įspūdingą lietuvių krepšininkų pergalę bei čempionų sutikimą ir pagerbimą tarpinėse geležinkelio stotelėse link Kauno.
       Ir, sutinkant su legendinio NBA krepšininko M. Jordano posakiu, kad „Galiu susitaikyti su pralaimėjimu, bet su nepabandymu – niekada“, aktyviau domėsimės Lietuvos krepšinio istorija ir, lauksime kito – III-iojo „Krepšinio žinovo“ konkurso, kuriame būtinai dalyvausime.

Kūno kultūros mokytoja Lina Alekseriūnienė

KrJo 1 KrJo 2 KrJo 3 KrJo 4 KrJo 5 KrJo 6 KrJo 7 KrJo 8 KrJo 9