Gimnazijos žingsniai pokyčių link

Linkuvos gimnazija – Europos sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamo projekto Nr. 09.2.1-ESFA-K-728-03-0052 „Imk – išmanioji mokymosi kryptis”, įgyvendinamo Pakruojo r. mokyklose, partnerė. Todėl lapkričio 22 d. gimnazijos matematikos mokytojos Laima Ožiūnienė ir Nijolė Vengraitienė bei direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vita Vilimienė kartu su ,,Atžalyno” gimnazijos bei Balsių ir Lygumų pagrindinių mokyklų mokytojais dalyvavo Pasvalio P. Vileišio gimnazijoje vykusiuose kvalifikacijos kėlimo mokymuose „Interaktyviųjų ekranų naudojimas pedagogo darbe – nuo teorijos iki praktikos”. Mokymų metu mokytojai sėmėsi patirties, stebėjo kolegių mokytojų G. Dulevičienės ir A. Damošienės vedamas pamokas bei klausėsi VU Matematikos ir informatikos metodikos katedros docento dr. A. Apynio paskaitų gimnazistams.

Malonu buvo aplankyti P. Vileišio gimnazijos muziejų, išgirsti mokyklos įkūrimo istoriją, apžiūrėti jos erdves.

Dėkojame kolegoms pasvaliečiams už šiltą ir nuoširdų priėmimą bei pasidalintą patirtį.