Linkuvos gimnazijos „Krepšinio lyga“ 2022 m.

Po dviejų karantininių metų pertraukos vasario mėnesį startavo gimnazijos „Krepšinio lygos“ turnyras. Klasių komandos varžėsi  dviejose  4g - 2g ir 1g.– 7 klasių grupėse. Kiekvieną ketvirtadienį vyko  vyresnių mokinių, o antradieniais jaunesnių mokinių varžybos.  Varžybos buvo vykdomos dviem etapais. Pirmame etape visos komandos varžėsi ratų sistema, antrame atkrintamųjų varžybų principu. Po pirmų rungtynių 1gab kl. komanda pasitraukė iš turnyro , panoro varžytis su žemesnėmis 8-7 klasėmis. Po atkaklių ir permainingų  kovų vyresniųjų grupėje į finalą iškopė 4gab ir 2ga komandos.

Čempionų vardą iškovojo 4gab komanda, antrąją - 2ga ir trečiąją - 2gb klasių komandos.  Finalinių varžybų metu, žiūrovai ir dalyviai savo telefonais balsavo ir rinko naudingiausią  žaidėją, kuriuo tapo 4ga klasės žaidėjas Salvijus Baika. Tęsiant turnyro tradicijas buvo išrinkti ir apdovanoti du geriausi teisėjai, tai 4gb klasės žaidėjas Mantas Dolumbauskas ir 4ga klasės žaidėjas Gabrielius Požela. Linkuvos gimnazijos „Krepšinio lygos” komandoms prizininkėms gimnazijos direktorė įteikė  diplomus, medalius,  čempionams – pereinamąją nugalėtojų taurę.

Jaunesnių 1g – 7 kl. grupėje, po gražių ir įtemptų varžybų turnyro nugalėtojais tapo 8 klasės komanda. Antrąją vietą iškovojo 1gab ir trečiąją 7 klasių komandos.

Fizinio ugdymo mokytojas Algimantas Masilionis