Stipruolio konkursas 2021 m.

Lapkričio 23 dieną, po 5 pamokų į gimnazijos sporto salę rinkosi nemažas būrys žiūrovų ir drąsiausi, stipriausi gimnazijos vaikinai. Lietuvos kariuomenės dienos proga gimnazijoje jau daug metų yra rengiamas šis „Stipruolio“ konkursas. Šiais metais 3g kl. mokinys Dovydas Mikolaitis buvo pasirinkęs su šia tema susijusį kūrybinį darbą. Jis ir organizavo  konkursą. Pagrindinė konkurso rungtis buvo gimnazinių klasių komandinė štangos stūmimo nuo krūtinės 60 proc, kūno svorio rungtis. Visi vaikinai savanoriai galėjo pasigalynėti antroje rungtyje 16 kg svarmens rovime.  Šiam konkursui prizus pasisiūlė įsteigti  buvęs mūsų gimnazijos moksleivis, gimnazijos svarsčių kėlimo rekordininkas, garsus Linkuvos krašto stipruolis, entuziastingas krepšininkas - Mantas Virbickas. Jis   pasiūlė, kad ateityje rengiant tokius konkursus - varžybas į jų programą įtrauktume 16-24 kg svarmenų kėlimo rungtį..

Pagrindinėje konkurso rungtyje jėgas panoro išbandyti 5 komandos. Kiekvieną klasės komandą sudarė 3-4 vaikinai. Norėdami išsiaiškinti iškovotas komandines vietas, sumavome 3 geriausiai pasirodžiusių kasės vaikinų rezultatus. Išsiaiškinome nugalėtojus ir prizininkus.

Konkursą pradėjo vaikinai, turintys lengviausią kūno svorį ir taip keitėsi iki didžiausio svorio. Visi atliko štangos stūmimo nuo krūtinės 60 proc. kūno svorio. Daugiausiai kartų svorį išstūmė 3g kl. Justas Mačiulis (41 k.), 3g kl. Denis Valiulis (30 k.) keli vaikinai tai 3g kl. Deividas Kriukas, 2gb kl. Benediktas Vaitekūnas ir 2ga kl. Andridas Lobikas po (29 k.). Konkurso komandinėje įskaitoje nugalėtojais tapo 3g kl. komanda, antrąją vietą laimėjo 2gb kl., trečiąją – 2ga kl.

Antroje rungtyje, 16 kg svarmens rovime dalyvavo 8 vaikinai. Jie kėlė svarmenį eilės tvarka tokia, kokią lėmė burtai. Pirmąją vietą iškovojo 3g kl. mokinys Deividas Mikolaitis (111 k.), antrąją vietą laimėjo 2gb kl. mok. Benediktas Vaitekūnas  (95 k.) , trečiąją vietą  2ga mok. Andridas Lobikas ( 65 k.).

Stipruolio konkurso rungčių nugalėtojams ir prizininkams gimnazijos direktorė įteikė gražuoles taures, medalius ir diplomus.

Nuoširdžiai dėkojame renginio rėmėjui Mantui Virbickui už puikius apdovanojimus, paramą konkursui ir prižadame ateityje propaguoti svarsčių kilnojimo sportą.

Fizinio ugdymo mokytojas Algimantas Masilionis