„Mokinių iniciatyvų projektas“

Nuo praeitų metų vyksta Pakruojo rajono savivaldybės inicijuotas ugdymo įstaigų mokinių iniciatyvų projektas, kurio tikslas skatinti mokinių iniciatyvas, stiprinti mokyklų bendruomenes, didinti jaunų žmonių pilietinį ir finansinį raštingumą bei siekti jų aktyvumo priimant sprendimus, svarbius visai bendruomenei.

Mes, tai yra komisijos nariai, nusprendėme, kad balsavimas vyks čia, Linkuvos gimnazijos Facebook puslapyje. Bus tikrai lengva, nes jūs tiesiog padėsite patiktuką ant jums patikusio projekto, o mes atsižvelgę į jų skaičių nuspręsime, kuris projektas bus įgyvendintas. Komisija gavo 4 paraiškas, kurias ir pateikiame balsavimui. Balsuoti gali visi nuo spalio 9 d. iki spalio 11 d. 20:00 val. vakaro.

Komisijos narė 1g kl. mokinė Evelina J.

Nuotrauka Nuotrauka Nuotrauka Nuotrauka