Pakvimpa vasara...

Gegužės mėnuo jau baigiasi… Gaivus pavasarinis vėjelis tuoj nupūs šiltesnius rūbus nuo mūsų pečių. Saulės spinduliai glostys vis dažniau ir labiau, palikdami žymes ant išblyškusių mūsų kūnų. Tarsi lenktyniaudamos su medžiais stiebiasi pražydusios gėlės, dūzgia bitutės, skraido drugeliai. Draugai, puikus oras viliote vilioja iš namų patirti nepakartojamų įspūdžių ir nuotykių. Nušniokščia trumpas vasariškas lietutis. Pakvimpa vasara ir jos malonumais, atostogomis… Vasarą mes tarsi prarandame laiko nuovoką ir džiaugiamės viskuo, ką turime.

Artėja mokslo metų pabaiga. Labai tikimės, kad ji visai gimnazijos bendruomenei bus sėkminga. O tada jau galėsime pulti vasaros glėbin! Linkime, kad kiekviena gyvenimo diena būtų lyg vasara - kupina laimės, šilumos, laisvės ir nepakartojamumo.

Kviečiame paskaityti paskutinį šių mokslo metų gimnazijos laikraštuko numerį ir linkime linksmos vasaros, nepakartojamų kelionių ir įspūdžių. Iki susitikimo rudenį!

Laikraštuko redkolegija

Foto anonsui