Skaidrumas

2023 m. spalio 26 d. – lapkričio 17 d. 1g ir 2g kl. mokiniai dalyvavo antikorupcinio švietimo konkurse „Skaidrumą kuriame kartu 23“, kurį inicijavo Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba (STT). Šių metų konkurso tema – skaidrumas ir netolerancija korupcijai. Dalyvaujančiųjų laukė dvi užduotys: išspręsti konkursinį testą ir atlikti kūrybinį darbą. Mokiniai, spręsdami užduotis, susijusias su pilietiškumo ir skaidrumo ugdymu, prisidėdami prie kūrybinės iniciatyvos skaidrumo suvokimo tema, turėjo galimybę įgyti žinių, tobulinti komandinio darbo įgūdžius. Konkurso dalyvių darbus vertins komisija, kurią sudaro Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos – LiJOT, Lietuvos moksleivių sąjungos, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Lietuvos šaulių sąjungos, Nacionalinio NVO švietimo tinklo, Vilniaus universiteto atstovai. Lauksime rezultatų. Sėkmės dalyviams.

2g klasės mokiniai dalyvavo konkurse „Skaidrumą kuriame kartu‘23“. Vakar sulaukėme džiugios žinios, esame pakviesti į LR Prezidentūrą. Renginyje svečius ir skaidrumo idėjas palaikančią bendruomenę sveikins Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos direktorius Linas Pernavas. Maloniai kviečiame stebėti tiesioginę renginio transliaciją per Specialiųjų tyrimų tarnybos „Facebook“ ir „Youtube“ socialinius tinklus. Prisijungimo prie renginio nuorodą rasite čia: https://www.youtube.com/watch?v=BzS2JEAklxw

Džiaugsmas nesibaigia. 2g kl. mokinių atstovai, nuvykę į Prezidentūrą atsiimti laimėto prizo nacionaliniame konkurse „Skaidrumą kuriame kartu 23“, spėjo aplankyti ir sostinės eglutę. Nespėjus grįžti namo, pasiekė džiugi žinia, kad antrokai gimnazistai konkurse laimėjo ir ekskursiją, kurios maršrutas paaiškės po švenčių.